خدمات پزشک عمومی

پزشک عمومی باید با مهارت و در نظر گرفتن کلیت شرایط بیمار در مراحل اولیه به تشخیص برسد. گاهی اوقات بیماری عمومی میتواند تمامی ارگان ها و اعضای بدن را تحت تاثیر قرار دهد و مشکلات جدی جسمی‌ و روحی برای بیمار به وجود آورد.پزشک عمومی‌ میتواند در مراحل اولیه بیماری را تشخیص داده و راه درمان را پیشنهاد کند و یا بیمار را به پزشک متخصص ارجاع دهد. پزشک متخصص میتواند نوع بیماری را تشخیص داده و اقدامات لازم را انجام دهد.گاهی اوقات هم نیازی به ارجاع به پزشک متخصص نمی‌باشد و پزشک عمومی با مهارت پزشکی خود میتواند درمان قطعی‌ را انجام دهد .

یک پزشک عمومی انواعی از بیماریها را مدیریت می کند که به شکل تمایز نیافته و در مراحل اولیه از شروعشان هستند و گاهی ممکن است نیاز به مداخله فوری داشته باشند  هدف یک پزشک عمومی در یک مواجهه ، داشتن نگرشی کلی در رسیدگی به عوامل بیولوژیک ، روحی و اجتماعی است که باید برای مراقبت بیماری در هر مریض مورد توجه قرار گیرند. وظایف پزشکان عمومی به ارگانهای خاصی از بدن محدود نمی شود و آنها مهارتهای نسبی در زمینه درمان اشخاص با مشکلات متعدد سلامتی را دارا هستند. آنها آموزش دیده اند تا بیماران را در هر سن و از هر جنسی ، تا سطح خاصی از پیچیدگی که بین کشورهای مختلف ، متفاوت است ، درمان کنند .

در کلینیک مسعود قم به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته پزشکان عمومی مشغول به ارائه خدمات تشخیصی درمانی به بیمه شدگان و بیماران محترم می باشند.

 

 
خدمات پزشک عمومی کلینیک مسعود قم:
ویزیت عمومی بیمار
بررسی وضعیت عمومی
آنالیز نتایج معاینات و آزمایشات
ارجاع به پزشک متخصص در صورت نیاز
و …
متخصصان ما:

تماس با ما