خدمات تزریقات

چندین وضعیت پزشکی وجود دارد که نیاز به تجویز داروهای تزریقی دارد؛ از جمله دیابت، بیماری‌ کبد، بیماری‌های قلبی– عروقی، سکته‌ی مغزی، بیماری‌های کلیوی، مشکلات تنفسی و ایدز. استفاده از متخصصانی که خدمات تزریقات حرفه ای را ارائه می‌دهند، به شما کمک می‌کند تا برای تزریق واکسن، داروهای پیشگیری از بارداری، ویتامین‌ها و… مشکلی نداشته باشید.

ابتلا به بیماری، از سر گذراندن یک عمل جراحی، کهولت سن و نیاز به مراقبت‌های بهداشتی مداوم، ممکن است ما را وادار به استفاده از داروهای تزریقی کند. رنج ناشی از قرار گرفتن در چنین شرایطی، خود به تنهایی آزاردهنده است، رفت و آمد به مراکز درمانی و استرس ناشی از قرار گرفتن در چنین محیط‌هایی نیز می‌تواند تحمل بیماری را برای افراد سخت‌تر کند. از طرف دیگر، محیط‌های درمانی معمولاً به دلیل حضور افراد مختلف با بیماری‌های متعدد، بسیار آلوده است. اگر شما با یک سرماخوردگی ساده به چنین محیط‌هایی بروید، ممکن است به یک بیماری دیگر، به عنوان مثال یک بیماری ویروسی دیگر نیز مبتلا شوید. به همین دلیل استفاده از خدمات تزریقات در منزل می‌تواند آسایش و آرامش شما را تضمین کند. البته لازم است برای این کار، از پرستاران تائید شده و باتجربه استفاده کنید. کلینیک مسعود می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

 

 

 
خدمات تزریقات مسعود قم:
تزریق سرم

یک تیوپ پلاستیکی کوچک که پزشک یا پرستار با استفاده از آن به همراه یک سوزن، دارو را به داخل رگ‌های بیمار تزریق می‌کند.

تزریق داخل وریدی (IV) در منزل

تزریق توسط یک پزشک یا پرستار، به طور مستقیم به داخل رگ‌ها صورت می‌گیرد. معمولاً انجام این تزریق حدود یک دقیقه زمان می‌برد.

تزریق عضلانی (IM) در منزل

تزریق دارو توسط پزشک یا پرستار به داخل عضله انجام می‌شود. این نوع تزریق منجر به جذب سریع‌تر دارو می‌گردد.

کانولا

از کانولا برای معالجه‌های طولانی‌تر که لازم است در آن تزریق‌های بسیاری توسط پزشک یا پرستار از طریق رگ انجام شود، استفاده می‌شود.

تزریق زیرجلدی

تزریقی آسان برای وارد کردن دارو به لایه‌ی چربی بین پوست و ماهیچه است.

تزریقات مربوط  به دیابت

گاهی اوقات برای کنترل قند خون، تزریقات در منزل توسط پرستار یا پزشک و حتی افراد غیرمتخصص می‌تواند انجام شود.

تزریق آهن

پرستار این نوع از تزریقات در منزل را به منظور جبران کم‌خونی و فقر آهن انجام می‌دهد. تزریق آهن به صورت داخل وریدی (IV) انجام می‌شود.

تزریق آنتی‌بیوتیک

تزریقات آنتی‌بیوتیک در منزل، معمولاً به مدت یک هفته طول می‌کشد و ممکن است به صورت داخل وریدی (IV) یا از طریق سرم صورت بگیرد.

متخصصان ما:

تماس با ما