خدمات فیزیوتراپی

خدمات فیزیوتراپی یک روش بسیار مناسب برای درمان بیماری هایی مانند اختلالات عصبی، ماهیچه ای و البته اسکلتی می باشد و با استفاده از تجهیزات مکانیکی و مانور های دستی قابل اجرا است. در درمان با استفاده از فزیوتراپی از ورزرش، پرتوهای فرابنفش، نور و جریان برق استفاده می شود. فیزیوتراپی موجب می شود درد فرد کمتر شود و موجب توانبخشی فرد می شود و سطح سلامت فرد را بالا تر می برد و در نهایت موجب می شود کیفیت زندگی فرد بالا تر برود.

آسیب های عضلانی به خصوص در نواحی کمر و گردن به دلیل تغییر فعالیت های روزمره و سبک زندگی، در کنار آن استفاده از تکنولوژی های روز از جمله کامپیوتر و گوشی های همراه در حال افزایش است. در بعضی از مواقع نیز به دلیل اتفاقات طبیعی یا به وجود آمده از جمله سالمندی، تصادفات و آسیب های ورزشی آسیب هایی در عضلات بدن به وجود می آید. یکی از راه های پیشگیری و درمان آسیب های عضلانی، بهره مندی از خدمات فیزیوتراپی است که با استفاده از ورزش و تمرین و یا دستگاه های پیشرفته پزشکی سعی در بهبود وضعیت موجود بیمار دارد.

در اینجا با برخی از خدمات فیزیوتراپی حرفه ای که در کلینیک مسعود قم انجام شده و به کار گرفته می شود آشنا خواهید شد. ما سعی داریم تا در کلینیک مسعود با طرف قرارداد شدن با شرکت های بیمه، به خصوص شرکت های بیمه شناخته شده ارائه خدمات را برای شما عزیزان آسان تر کنیم.

 
 
خدمات فیزیوتراپی کلینیک مسعود قم:
تمرین درمانی

برای درمان اولین فیزیوتراپی که با نام تمرین درمانی شناخته می شود، فیزیوتراپیست برای بیمار ورزش هایی را تجویز می کند، مانند ورزش در آب و در این دوران فیزیوتراپ در کنار بیمار تمام تمرین ها را انجام می دهد تا درمان فرد هرچه زودتر صورت پذیرد.

الکتروتراپی

در الکتروتراپی خدمات فیزیوتراپی به وسیله یکسری دستگاه های ویژه صورت می پذیرد و این دستگاه ها امواج خاصی را که توسط دستگاه شکل می گیرد را وارد بدن می کنند. به یاد داشته باشید که بسیاری از مراکز می توانند این خدمات را در منزل خودتان به شما می دهند چرا که برخی از آنها در خانه قابل اجرا است.

مگنت تراپی

این روش نیز یکی از دیگر خدمات فیزیوتراپی می باشد و از این رو غیر تهاجمی است در این روش از انرژی طبیعی مغناطیسی استفاده می شود که در نهایت موجب کاهش درد و تسریع روند بهبودی می شود، مگنت تراپی از آنجایی که موجب تحریک میدان های مغناطیسی داخل بدن می شود می تواند بسیار مواثر باشد. جالب است بدانید که حوزه های مغناطیسی منفی می توانند موجب افزایش اکسیژن رسانی به بافت ها و البته سلول ها شوند و با تحریک متابولیسم سلولی و کاهش محیط های اسیدی بدن به سلامت ما کمک می کنند.

لیزر تراپی

لیزر تراپی نیز یکی از خدمات فیزیوتراپی به حساب می آید که در سالیان اخیر بسیار مورد توجه و باور قرار گرفته است.

 و …
متخصصان ما:

تماس با ما